Obec Istebné
Aktuality Dôležité oznamy Fotogaléria Kontakty
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
Vitajte na neoficiálnych stránkach obce Dobrý deň, je Piatok, 20. september 2019 a meniny oslavuje Ľuboslav(a).
Zaujímavé odkazy
Kontakt
Obecný úrad
E-mail:
ocuistebne@dkubin.sk

Telefón:
043 589 12 35
043 589 13 12
Návštevník
Ubytovanie
Chalúpka na Orave

      Chalúpka na Orave sa nachádza v obci Istebné v tichom prostredí, obklopená horami Malej Fatry. Preto je tu dobrá dostupnosť do okolia turistiky ako sú Chočské vrchy, Roháče, Veľký Rozsutec atď…
       V chalúpke na prízemí sa nachádza zádverie, WC , kuchyňa s kachľovou pecou na varenie, jedáleň a obývacia časť s TV. V podkroví sa nachádzajú dve spálne s 3-4 lôžkami, kúpeľňou so sprchou, wc a chodba s rozkladacou váľandou.
Ak Vás oslovila Naša chalúpka tak neváhajte a rezervujte si pobyt alebo Nás kontaktujte pre bližšie informácie. Ďakujeme a tešíme sa na Vašu návštevu.  
 
 
 
 
 
 Penzion JADA
Perníková chalúpka

Poloha: región Dolná Orava – Istebné ( 9km od Dolného Kubína ) + príjazdová cesta
Info: chalupa pozostáva zo 4 spální ( 1x4, 2x3 a 1x2 ) a vhodná je najmä na rodinné dovolenky.
Interiér: kompletne vybavená kuchyňa s teplou vodou, chladnička, mraznička, mikrovlnka, sporák, el. dvojplatnička, TV so SAT, rádio, jedáleň s krbom.
Exteriér: uzamykateľný dvor s parkoviskom, záhrada, altánok s posedením, hojdačky, miestnosť na stolný tenis a šípky.
Iné: celá chalupa je vybavená bezplatným WiFi pripojením, možnosť zabezpečiť masáž a perličkový kúpeľ v objekte, novinkou je možnosť platby poukážkami Ticket Holiday / Multi a Energy. )
 Turistická ubytovňa v SOŠ technickej v Istebnom

Turistická ubytovňa v Strednej odbornej škole technickej v Istebnom sa nachádza na začiatku západného úpätia Oravskej Magury obkolesené prírodnou scenériou Malej Fatry. Okolie Istebného poskytuje možnosť turistických vychádzok na Chočské vrchy, Veľkú a Malú Fatru a západné Tatry-Roháče s možnosťou oddychu v termálnom bazéne Oravice a Bešeňová.
 
Ubytovanie pre 120 osôb je v šesť miestnych bunkách v dvoj - a štvorposteľových izbách so samostatnou sprchou a WC. Denne je otvorený bufet a spoločenská miestnosť. Spojená škola má veľmi dobré podmienky pre sústredenia športovcov: basketbalistov, volejbalistov, hádzanárov, futbalistov, tenistov a stolných tenistov. K dispozícii sú: športová hala, trávnaté futbalové ihrisko, posilovňa, sauna, malé ihriská, tenisový kurt antukový a v športovej hale.

Webstránka: www.spsi.edupage.org

Vyhľadávanie
Cestovný poriadok
Internetový CP
Odkiaľ:
Kam:
Dátum:
Čas:
Mapa obce
Reklama
Štatistiky
Počítadlo návštev
Created by Royal Flash
Copyright © 2011 istebne.sk - žiadna časť stránky nemôže byť rozširovaná, alebo reprodukovaná bez predchádzajúceho súhlasu prevádzkovateľa webstránky.
RFko