Obec Istebné
Aktuality Dôležité oznamy Fotogaléria Kontakty
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
Vitajte na neoficiálnych stránkach obce Dobrý deň, je Piatok, 20. september 2019 a meniny oslavuje Ľuboslav(a).
Zaujímavé odkazy
Kontakt
Obecný úrad
E-mail:
ocuistebne@dkubin.sk

Telefón:
043 589 12 35
043 589 13 12
Kultúra - Aktuality Pridané: 08.12.2015
UVÍTANIE DETÍ DO ŽIVOTA II. POLROK
"Dieťa.
Príde na svet ako malý zázrak.
Stačí, aby ho matka uzrela a začne ho milovať.
Zaplače, otvorí oči a je nekonečne jej.
Vtedy má matka iba jediné želanie.
Aby jej dieťatko bolo zdravé, šťastné,
aby mu úsmev z tváričky nevymizol,
aby žilo v mieri ... jej dieťa"
 
Narodil sa človek..... stali ste sa rodičmi. S dieťatkom už nie ste sami, máte šťastie otca, mamy...
Dňa 2. decembra členovia ZPOZ-u "Človek-človeku"  a zástupcovia obce privítali ďalších piatich najmladších občiankov našej obce.

Kultúra - Aktuality Pridané: 07.12.2015
Jubilanti v roku 2015
pokračovanie fotografií jubilantov

Kultúra - Aktuality Pridané: 07.12.2015
Jubilanti v roku 2015
V stredu 2. decembra sme si uctili našich jubilantov, ktorí oslávili v tomto roku svoje okrúhle 65, 70, 75, 80, 85 a 90-te rarodeniny. Stretli sme sa s našimi oslávencami v čase predvianočnom, adventnom, čo ešte viac umocnilo oslavu. Po krátkom programe detí ZŠ s MŠ, slávnostným príhovorom starostky obce Lýdie Fačkovej, podpísaním sa do pamätnej knihy obce a odovzdaním darčeka v podobe peňažnej sumy, bolo podávané občerstvenie a v družnej debate, ba i pri speve sa mohli všetci spoločne zabávať a odniesť si tie najkrajšie spomienky zo slávnostnej udalosti.
Vážení jubilanti, nech jeseň vášho života je krásna, pokojná a slnečná. Vážime si vašu prítomnosť, pokiaľ ste s nami a snažíme sa vám vrátiť aspoň nepatrnú časť toho, čo ste vy s takou samozrejmosťou dávali celý život nám - lásku a nekonečnú starostlivosť.

Kultúra - Aktuality Pridané: 08.12.2013
Mikuláš

 

Rozsvietený vianočný stromček hlási príchod adventu

 
    Obdobie príprav na najkrajšie sviatky v roku začína. Druhej adventnej nedeli však už tradične predchádza tradičné , slávnostné rozsvietenie vianočného stromčeka. Hádam najviac sa deti tešili na príchod Mikuláša. Aj tento rok si na túto príležitosť pripravili program deti zo Základnej  školy z Istebného.
    Rozsvietený vianočný stromček bol akýmsi znamením pre Mikuláša, aby prišiel medzi deti našej obce a rozdal im  sladkosti.


Kultúra - Aktuality Pridané: 27.10.2013
Uvítanie detí do života
    Narodenie dieťatka  je v každej  rodine slávnostnou udalosťou, všetci sa úprimne tešia  na jeho príchod. Preto aj zástupcovia obce Istebné sa stretli s najmladšími občanmi obce v stredu 23. októbra 2013 v Kultúrnom dome v Istebnom.
     O pekný kultúrny program sa postarali malí škôlkári Materskej školy z Istebného.  Rodičia prijali darčeky a blahoželanie od starostu obce. Slávnostnosť  stretnutia umocnili svojimi podpismi do Kroniky obce Istebné.


Strana:  1  2
Vyhľadávanie
Cestovný poriadok
Internetový CP
Odkiaľ:
Kam:
Dátum:
Čas:
Mapa obce
Reklama
Štatistiky
Počítadlo návštev
Created by Royal Flash
Copyright © 2011 istebne.sk - žiadna časť stránky nemôže byť rozširovaná, alebo reprodukovaná bez predchádzajúceho súhlasu prevádzkovateľa webstránky.
RFko